Elektronikai összeszerelő

WHC Kft. Főállás  Nincs megadva 5 máj 2018

Budapest környéki termelő partnercégünkhöz elektronikai összeszerelő munkakörbe keresünk munkatársakat! Bejárás INGYENES céges buszjárattal több településről.

Feladatok:

  • (irányítástechnikai, diagnosztikai) szekrények elektronikai, mechanikai összeszerelése
  • mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk értelmezése
  • alkatrészek, rajzok, eljárások, cikkszámok beazonosítása, vizsgálata
  • alapvető kéziszerszámok, mérőeszközök használata
  • gépek, mozgatható kocsik használata
  • alapvető számítógépes rendszerek használata
  • LEAN tevékenységek aktív támogatása

Elvárások:

  • 1-3 éves szakirányú tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • műszaki vagy elektronikai területen szerzett középfokú végzettség
  • alapszintű SAP ismeretek
  • villanyszerelői végzettség
  • alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • professzionális szakmai háttér
  • kulturált munkakörnyezet

Munkaidő: 2 műszakos munkarend H-P

  • DE: 5:50- 14:00
  • DU: 13:50- 22:00

Munkavégzés helye: Fót

Jelentkezését önéletrajz formájában, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: toborzas.budapest@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1/787-8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”