This job listing has expired and may no longer be relevant!

Eladó, értékesítő

Mobile Outfitters Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 28 sze 2017
16195267_1243848735694894_5529243545940333240_n

A Mobileoutfitters csapata a megnövekedett igények kiszolgálása érdekében értékesítésben jártas eladókat keres!
Az álláshoz tartozó elvárások, feladatok:
– Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
– Értékesítésében szerzett tapasztalat
– Kiemelkedő kommunikációs készség
– Társalgási szintű angol nyelvtudás
– Magabiztos, határozott fellépés
– Szorgalom, eredmény-orientált gondolkodásmód
Amit kínálunk:
– Hosszútávú, biztos jövedelem
– Az eredménytől függő kiemelkedő juttatási rendszer
– Sikerorientált csapat
Munkavégzés helye:
Budapest, Westend City Center
Ha hosszú távra tervezel és szeretnél egy fiatalos csapat része lenni, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzzal az info@mobileoutfitters.hu e-mail címen.
Várjuk jelentkezésedet, reméljük hamarosan munkatársunkként üdvözölhetünk!
A Mobileoutfitters Hungary csapata

Az önéletrajzokat e-mailben várjuk a következő e-mail címre: info@mobileoutfitters.hu