Egészségügyi szak- és betegápoló

Veronika88 Főállás  Nincs megadva 27 nov 2017
shutterstock1

Az állás leírása

Egészségügyi szak- és betegápolókat keresünk Németországba.

Feladatok:
-betegek átfogó alap- és terápiás ellátása, ápolása orvosi utasítás alapján
-ápolási dokumentáció vezetése, asszisztensi feladatok ellátása
-lakók gondozása és segítése a napi teendők ellátásában, illetve kapcsolattartás a hozzátartozókkal
-segédápolói személyzet irányítása
Elvárások:
-befejezett egészségügyi szakápolói vagy ápolói végzettség
-további szakirányú aneszteziológus vagy intenzív ápolói végzettség előny
-német honosítás (Anerkennung/Urkunde)
-német nyelv középfokú ismerete, különös tekintettel a szaknyelvre
-utazási hajlandóság Németország területén, lehetőség szerint saját gépkocsival
-műszakban végzett felelősségteljes és lelkiismeretes munka
Amit kínál:
-kiemelkedő munkabér, plusz pótlékok
-ingyenes szálláslehetőség
-legális, bejelentett németországi munkahely
-beteg,- nyugdíjbiztosítás

Jelentkezni emailban a salamon.petra@pannowork.hu címen,
vagy telefonon 70/380-15-53-as számon.