This job listing has expired and may no longer be relevant!

Diákmunka:nyomdai kisegítés 2 műszakban – XI. kerület; Bér: Br. 850 Ft/óra

MADS Diákmunka  Budapest, Budapest, Magyarország 20 dec 2017

Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív nappali tagozatos, tapasztalattal rendelkező diákok jelentkezését várjuk, nyomdai kisegítésre.

Feladatok:
• Borítékoló gépről anyagleszedés
• Borítékolás

Elvárások:
• Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Megbízhatóság
• Pontos, precíz munkavégzés

Kezdés:
• azonnal!

Munkaidő:
• Hétfő és péntek között 14.00-22.00, 22.00-06.00

Munka időtartama:
• Hosszú távú

Bruttó bér:
• 850 Ft/óra

Munkavégzés helye:
• 1116 Budapest

Projekt menedzsere:
• Schubert Tímea; Tel: +36 20 362 9219; E-mail: schubert.timea@mads.hu

• E-mailben küldött névvel, telefonszámmal. Tárgy: Nyomdai kisegítés

Amennyiben érdekel a lehetőség, a schubert.timea@mads.hu e-mail címre várjuk az önéletrajzodat, tárgy:nyomdai kisegítés