DARUKEZELŐ

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 16 jún 2017

Állást keres? A Produkteam Kft. 20 éve segíti az álláskeresőket, hogy megtalálják azt a munkahelyet, amit szeretnének, és ahol jól érzik magukat. Fontosnak tartjuk, hogy a munkaadó és munkavállaló egyaránt elégedett legyen. Jelentkezzen most, hogy segíthessünk Önnek!

Acélipari termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk csapatába keresünk

DARUKEZELŐ munkatársakat!

Feladatok:

  • be- és a kimenő áru gépi és kézi mozgatása;
  • daruval (híd/bak) történő anyagmozgatás;
  • gyakorlat kétmacskás híddaru kezelésében (2*8 t, 2*3,2 t);
  • raktári rend betartása;
  • kötözés és pántolás.

Elvárások:

  • gépkezelői vagy nehézgépkezelői jogosítvány;
  • középfokú végzettség;
  • erős fizikum;
  • megbízható, pontos munkavégzés.
Előnyt jelent:
  • fülkés bakdaru kezelése;
  • targoncavezetői végzettség (OKJ + hatósági vizsga).

Amit kínálunk:

  • juttatási csomag: munkabér + cafetéria;
  • teljes munkaidős, bejelentett munkahely;
  • hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés;
  • stabil munkahelyi háttér;
  • vidékiek számára utazási támogatás.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület

Munkavégzés ideje: hétfőtől-péntekig, egy műszakos munkarend

Munkába állás: akár azonnal.

Jelentkezés: Önéletrajzzal a budapest@produkteam.hu e-mail címen, a tárgy mezőben jelölje meg: Darukezelő.