This job listing has expired and may no longer be relevant!

CUKRÁSZT keresünk a miskolci FALÁNK FANNYBA

ACTIVE HR Consulting Bt. Főállás  Nincs megadva 17 sze 2017
Logo_nagy

Megbízónk – Miskolc egyik legkedveltebb cukrászdája – részére keresünk főállásba

CUKRÁSZT.

Főbb feladatok:

  • Cukrászdáink sütemény kínálatának elkészítése.
  • Torták, dísztorták készítése.
  • Az ételkészítési sztenderdek és higiéniai elvárások következetes betartása.Elvárások:
  • Cukrász végzettség (pályakezdők is jelentkezhetnek).
  • Olyan személyek jelentkezését is várjuk, akik a cukrászat iránt érdeklődnek, szenvedélyük a sütés, azt hobbiként, de magasabb szinten gyakorolják.Előnyt jelent:
  • 1-2 éves cukrászati területen szerzett tapasztalatok.Személyes képességek, készségek:
  • Precíz, minőségi és önálló munkavégzés.
  • Megbízhatóság.
  • Csapatmunka.
  • Munkájára igényes hozzáállás.
  • Kreativitás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Hosszú távú, főállású munkaviszony.
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu