This job listing has expired and may no longer be relevant!

Csomagoló munkalehetőség

allasprofield Főállás  Nincs megadva 19 jul 2017

Salgótarjániak figyelem! Ha egy olyan munkahelyet keresel, ahol ingyen juthatsz be dolgozni, akkor most megtaláltad! Gyere hozzánk csomagolónak, és mi fogjuk Neked biztosítani a bejárást!

Csomagoló munkatársakat keresünk, ahol könnyű munkával keresheted meg a fizetésed!

Főbb feladatok, munkák:
• Higiéniai termékek csomagolása
• Az elkészült dobozok raklapra pakolása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Jó fizikai terhelhetőség
• 3 műszak vállalása
• 18. életév betöltése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Fix órabér
• Műszakpótlék
• Cafeteria
• Bejárás támogatás

Ingyenes céges buszt biztosítunk Salgótarjánból, valamint igény szerint, a jelentkezéseknek megfelelően a környező településekről.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed jelentkezni minimum teljes név és telefonszám megadásával tudsz a job4795@prohumanallas.hu címen vagy a +36 70 443 2629 telefonszámokon!

Ha véletlenül nem elérhető a telefonszám, írj egy SMS-t és visszahívunk, amint lehet!