This job listing has expired and may no longer be relevant!

Csiszoló, polírozó

XOMOX Magyarország Kft. Főállás  Székesfehérvár, Fejér, Magyarország 16 jul 2017
Logo XOMOX

Az állás leírása

Új kollegánk feladatai:

  • Kúpos csapok alkatrészeinek sorjázása, köszörülése, polírozása.
  • A termékek anyagmozgatása.
  • Az elkészült munkadarabok méreteinek ellenőrzése, csomagolása.
  • A gyártással kapcsolatos dokumentációs teendők elvégzése.

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Fémipari területen szereztél már tapasztalatot vagy szakmunkás végzettséget
  • Alapvető számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel
  • Képes vagy a standard utasítások értelmezésére és betartására
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés jellemez
  • Fizikai állapotod megfelelő közepesen nehéz fizikai munkához
  • 2 műszakos munkarendet tudsz vállalni

A XOMOX Magyarország Kft, mint az amerikai CRANE Co. vállalatcsoport integrált része több mint 20 éve gyárt Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.

Számtalan referencia bizonyítja a hazai vezető felhasználóknál és globális partnereinknél termékeink magas minőségét, mely folyamatosan új piaci lehetőségeket nyit számunkra a további fejlődésünkhöz.

Magyar nyelvű önéletrajzokat a bérigény megjelölésével a hr-hungary@cranecpe.com e-mail címre várunk.

Érdeklődni lehet a 22/513-123-as telefonszámon Keresztény Szilviánál 8-16.30-ig.