This job listing has expired and may no longer be relevant!

CSATLAKOZZ BIATORBÁGYI CSAPATUNKHOZ!

budapestmunka Főállás  Biatorbágy, Pest, Magyarország 1 aug 2017

Az állás leírása

Választható munkakörök:
– kézi összeszerelő munkatárs
– raktáros munkatárs
– targoncavezető munkatárs

Elvárások:
– 3 műszakos vagy folyamatos (6+2) munkarend vállalása
– munkakedv
– jó kézügyesség
– jó látás (szemüveg nem akadály)

Juttatások:
– bruttó 165.000 – 190.000 Ft/hó alapbér
– kiemelt műszakpótlék 18-06 óra között (40%-70% műszakpótlék 18-06 óra között)
– bruttó 10.000 Ft jelenléti bónusz/hó
– nettó 18.000 Ft kafetéria/hó
– ingyenes munkába járás vállalati buszjárattal (Fejér megye, Pest megye nyugati részéről, illetve Tatabánya környékéről)
– szükség esetén ingyenes szállást biztosítunk

Küldd el telefonszámodat vagy keress minket:
Telefonon: + 36 20 573 0675
Email-en: budapestmunka@manatwork.hu
Személyesen: 1013 Budapest, Pauler utca 18.

(Munkaerő kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-73314/2014.; Naih-85575/2015.)