This job listing has expired and may no longer be relevant!

Családsegítő

Boldog Gertrúd Központ Főállás  Zsámbék, Pest, Magyarország 28 sze 2017

Főbb feladatok: gyermekjóléti szolgálatnál családgondozói feladatok ellátása

Elvárt képzettség: Főiskola (BSc, BA), Főiskola (BSC)

Pályázati feltételek:
–  szociális munkás, szociálpedagógus, okleveles szociális munkás, okleveles szociálpolitikus végzettség
–  Felhasználói szintű MS Office irodai alkalmazás
–  Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány

Elvárt kompetenciák:
– magas szintű kommunikációs készség,
– felelősségtudatos, pontos, önálló munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
-Szociális munkaterületen szerzett – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
-Zsámbéki vagy  környéki lakhely

Fényképes szakmai önéletrajzot, végzettségeket igazoló okiratokat kérjük a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a boldoggertrud@gmail.com címre elküldeni.
Érdeklődni: Bárándiné Jánossy Enikő intézményvezetőnél a 06 23 332 130-as telefonszámon.