This job listing has expired and may no longer be relevant!

CNC-s, Villanyszerelő, Hegesztő, Lakatos állás Németországban

Unique Personalservice GmbH, Deggendorf Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
Ebay

Németorszag egyik legnagyobb munkaerőközvetitő cége , a Unique Personalservice GmbH, aki az Ön számára  biztos munkahelyet, kollektív szerőzdes szerinti jövedelmet es egyéb béren kívüli juttatásokat kínál. Munkatársaink több mint 80 irodában, különböző iparágakban több 10 000 munkalehetőséggel várják jelentkezéset. Nálunk változatos munkahelyek közül választhat es bővitheti ismereteit. Mi Önért vagyunk.

Partnereink számára folyamatosan keresünk CNC – gépkezelőket, -marókat, -esztergályosokat, Villanyszerelőket, Hegesztőket, Lakatosokat elsősorban Plattlingba, Deggendorfba, Hengersbergbe és Vilshofenbe, de igény szerint Németországszerte is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Német nyelv alapszinű ismerete! (2-3 fő csoportok esetén elég egy főnek JÒL beszélnie németül)
  • Kettő, Három,Négy műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Németországi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes német kompenzációs és juttatási csomag, munkába járás támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Teljes körű szociális támogatás
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Karácsonyi és Nyaralási hozzájárulás
  • Szükség esetén szállás biztosítás ( 200€/hó)
  • Magyar anyanyelvű ügyintézés

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar es német nyelvü szakmai önéletrajzát, fizetési igényével megjelölve a követekezö e-mail címre: bewerbung.deggendorf@unique-personal.de vagy jelentkezzen közvetlenül weboldalunkon keresztül: https://www.unique-personal.de/fuer-bewerber/initiativbewerbung

További információkat weboldalunkon talál vagy érdeklődjön irodánkba magyar anyanyelvű kolléganőnknél telefonon vagy emailben:

Mohacsek Boglárka

Unique Personalservice GmbH

Hindenburgstraße 1394469 Deggendorf

Tel: 0049 991 250 340