CNC gépkezelő

iConnex Personaldienstleistungen GmbH Főállás  Heilbronn, Baden-Württemberg, Németország 23 nov 2017
logo jpg

Hosszútávú munkára keresünk műanyagipari céghez Németországba Heilbronn és környékére CNC gépkezelőket.
Ha beszél németül és egy korrekt, megbízható céget keres forduljon hozzánk bizalommal.

Munkaköri leírás:
– CNC gépkezelés (Heidenhain, Siemens)
– 2 műszak

Amit kínálunk:
– német munkaszerződés bejelentéssel, betegbiztosítással
– versenyképes jövedelem gyakorlattól és nyelvtudástól függően (bruttó órabér 12-14€ + 5€ napi bejárási díj + pótlékok)
– hosszú távú munkalehetőség
– igény esetén szállás biztosítása
– NINCS munkaközvetítési díj

Elvárások:
– alapfokú német nyelvismeret (A2-B1)
– CNC gépzekelésben, forgácsolásban szerzett tapasztalat
– NC Siemens + Heidenhain gépek kezelése
– megbízható és önálló munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk német nyelvű önéletrajzát az alábbi E-mail címre.

Kulcsár Tamás
kulcsar@iconnex.eu
iConnex Personaldienstleistungen GmbH
www.iconnex.eu