This job listing has expired and may no longer be relevant!

Call centeres munkatárs

SomeDeal Kft. Részmunkaidő  Nincs megadva 1 aug 2017
12

Budapesti irodánk fiatalos csapatába call centeres munkatársat keresünk!
Feladatok:
– Kimenőhívások kezdeményezése, új ügyfelek felkutatása, adategyeztetés.
– Ügyfél-tájékoztatás a szolgáltatás tulajdonságairól telefonon keresztül
– Időpont egyeztetés
– Ügyfélbeszélgetések adminisztrációs rendszerben történő rögzítése

Elvárások:
– Középfokú végzettség
– Kellemes hang, tiszta, érthető beszéd
– Kiváló kommunikációs készség és meggyőző képesség
– Felhasználószintű számítógépes ismeret
– Rugalmasság, önállóság és határozottság
– Nagyfokú precizitás, monotónia-tűrés, stressz-tűrés képesség

Amit kínálunk:
– Versenyképes, fix jövedelem
– Hosszú távú munkalehetőség
– Fiatal, dinamikus csapat
– Európai normának megfelelő munkakörnyezet

Munkaidő:
– napi 4 óra

Munkavégzés helye:
– Budapest

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: ibolyacc@gmail.com