This job listing has expired and may no longer be relevant!

Call Center – Ügyfélkapcsolati munkatárs

Opel Sziget Főállás  Szigetszentmiklós, Pest, Magyarország 8 már 2018
feher_opel_sziget_logo

Az állás leírása

Gépjármű márkakereskedésbe és márkaszervízbe

CALL CENTER- ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRSAT

keresünk

Feladatok:

  • Beérkező (telefonos, elektronikus) megkeresések rögzítése CRM rendszerben
  • Megkeresések delegálása és utókövetése
  • Időpont egyeztetések
  • Kampány jellegű kimenő hívások
  • Folyamatok egyeztetése kollégákkal
  • Ügyfél kezelési folyamatok koordinálása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • monotonitás tűrő személyiség
  • pozitív gondolkodás
  • kedves, életvidám életfelfogás
  • konfliktuskerülő személyiség
  • ügyfélközpontúság
  • önálló munkavégzési képesség
  • aktív számítástechnikai ismeretek: MS office, Internet
  • jogosítvány

Előny:

  • ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vezetői támogatás
  • Stabil munkahely, családias hangulat
  • Fejlődési lehetőség

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát küldje el nekünk az alábbi e-mail címre: ivancsevits.gabor@opelsziget.hu