This job listing has expired and may no longer be relevant!

CALL CENTER OPERÁTOR munkatársat keresünk!

allasprofield Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 15 dec 2016

Az állás leírása

Partnercégünk bővülő értékesítési csapatába keresünk
CALL CENTER OPERÁTOR munkatársat részmunkaidőben lakástakarékpénztár értékesítési területre azonnali kezdéssel!

Feladatok:
• Lakástakarékpénztári termék telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek (meleg hívás) körében
• Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
• Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
• Hívások adminisztrációja

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség (érettségi)
• Kiváló kommunikációs és értékesítői készség
• Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
• A nyilvántartásban “nem szerepel” tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:
• Releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat
• Megtakarítások értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Juttatások:
• Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
• Alkalmazotti jogviszony
• Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + egyéb juttatások)
• Fiatalos, vidám csapat, hangulatos légkör
• Professzionális betanítás (kommunikációs-, értékesítés technikai és szakmai ismeretek)
• Folyamatos előrelépési lehetőség az Operátori Életút Program keretén belül

Várjuk jelentkezését, fényképes szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi címre: job1012@prohumanallas.hu