This job listing has expired and may no longer be relevant!

Call-center operátor

Hétsansz Szociális Szövetkezet Főállás  Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Magyarország 10 feb 2017

Az állás leírása

Gyere és tedd elégedetté az ügyfeleinket!

A TELEVITAMIN, mint ahogy a nevében is benne van vitaminokkal és étrendkiegészítőkkel foglalkozik.

Kivételes termékeinkkel több mint 10000 vásárló elégedett.

Hogy miért? Mert magyar fejlesztésű, prémium minőségű, természetes összetevőkből álló étrendkiegészítőkkel megelőzhetőek az egészségügyi problémák.

Nagy létszámú és egyre bővülő vásárlói körünk miatt, új munkatársakat keresünk korlátozott számban.

Választható munkaidő: 4-6-8 óra.

Várunk akkor is ha nyugdíj előtt állsz, GYES-en vagy, kiegészítő munkát keresel,

Itt közösen, segítséggel elérheted azt, amit szeretnél! Hisz kérünk, nem utasítunk és semmi sem kötelező.

FŐ FELADAT: boldoggá és elégedetté tenni az ügyfeleinket,
akik napi szinten kapcsolatba lépnek velünk

Hogyan?

  • Egészségmegőrző tanácsadással,
  • Egyedülálló, minőségi egészségmegőrző termékeink értékesítésével,
  • Személyre szabott csomag ajánlatokkal,
  • A régi ügyfelek követésével.

Ezt kérjük:

  • Nagyon jól kommunikálj – igényesen és intelligensen fogalmazd meg a mondandódat.
  • Szeress eladni, vagy legalább is ne érezd azt Istentől elrugaszkodott dolognak.
  • Szeresd az ügyfeleket, az embereket.
  • Szeress segíteni.
  • Ne a sikertelenektől fogadj el tanácsokat!

Akit nem keresünk:

  • Negatív hozzáállású, életunt embereket.
  • Akik nem szeretnének dolgozni, tanulni, csak az időt szeretnék eltölteni egy kellemes környezetben jó pénzért és persze nem hajlandóak tenni semmit a sikerük és boldogságuk érdekében.
  • Intrikusokat, bátortalanokat, azokat akiknek semmi motivációjuk nincs.
  • Félreérthetően kommunikálókat, sunyikat és hazugokat.

Hamar beilleszkedhetsz hozzánk ha:

  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalatod van,
  • Elhivatott vagy az egészséges életmód iránt,
  • Ismered a gyógynövényeket,
  • Mindig is segítőkész ember voltál.

Ha csatlakozol csapatunkhoz,

  • Stabil, tervezhető, piaci szintű jövedelem vár, a teljesítményed figyelembe vételével,
  • A betanulási idő alatt a kezdő kereseti lehetőség a 6 órás minimálbér,
  • Szorgalommal és kitartással könnyedén megkereshetsz akár nettó 140.000 Ft-ot is. Csak akarnod kell!
  • Egyéb juttatásokat is kaphatsz: prémium, jutalom, bérlettámogatás.
  • Nyugodt, barátságos irodai környezetben tudsz majd dolgozni.
  • Segítő és ösztönző beállítottságú munkatársakkal leszel körülvéve.
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőséget kapsz.
  • Tárgyhó 10-ig garantáltan megkapod a fizetésed!

Munkavégzés helye
Nyíregyháza

Jelentkezhetsz telefonon: 06-42-512-212

vagy e-mail-ben: hetsansz@gmail.com