This job listing has expired and may no longer be relevant!

Call center munkatárs

Prohuman 2004 Kft. Részmunkaidő  Nincs megadva 1 aug 2017

CALL CENTER munkatársat keresünk részmunakidőben Budapest XI. kerületbe.

Feladatok:
– Előzetesen regisztrált ügyfelek telefonos felkeresése,
– Általános széleskörű tájékoztatás az aktuális tanfolyamokról, tankönyvcsomagokról és kedvezményekről,
– Információnyújtás a cég tevékenységéről, aktuális szolgáltatásairól,
– Bejövő vonalon a megkeresések szakszerű kezelése,
– Adategyeztetés, reklamációkezelés.

Elvárás:
– Főként telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat,
– Felhasználószintű MS Office ismeretek.

Fizetés:
– Bruttó 64.000 Ft + bónusz bruttó 85.000 – 120.000 ezer Ft között, valamint juttatás (Tehát összesen nettó: 100.000 – 120.000 ezer Ft között.)
– 3. hónap után nettó 5000 Ft étkezési utalvány

Szerződés formája:
– Határozatlan idejű

Munkaidő:
– Hétfőtől péntekig, napi 4 órában
– Délután: 14:00 – 18:00 vagy 15:00 – 19:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a job5408@prohumanallas.hu címre.