This job listing has expired and may no longer be relevant!

buszsofőr

Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság Főállás  Hortobágy, Hajdú-Bihar, Magyarország 16 jul 2017
hnplogo_100

A Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság keres a szemléletformálási és ökoturisztikai tevékenységét támogató feladatainak ellátására – gyakorlattal rendelkező – buszvezető munkatársat azonnali munkakezdéssel.

Feladatai:
– egyéni és csoportos látogatók szállítása a turisztikai attrakciók között
– a vezetéssel kapcsolatos műszaki és forgalmi jellegű tevékenységek elvégzése, adatszolgáltatás, adminisztratív teendők ellátása
– gépjárművek üzemeltetésében való közreműködés, műszaki állapotának ellenőrzése, felügyelete
– kapcsolattartás a Műszaki Üzemeltetési Osztállyal és a szakszervizekkel
– esetenként dolgozók szállítása lakóhely és munkahely között

Elvárások:
– önálló munkavégzésre képes
– rendszerető, pontos, precíz feladatellátás
– rugalmas munkaidő-beosztás elfogadása (munkaidő-keretes alkalmazás)
– B-kategóriás jogosítvány
– érvényes buszvezetői jogosítvány (D-kategória)
– érvényes GKI bizonyítvány, PÁV-tanúsítvány

Előny:
– Hortobágyon, vagy annak 30 km-es térségében állandó, vagy ideiglenes lakhely megléte
– középfokú végzettség (szakiskola, szakmunkásképző)
– egyéb műszaki jellegű képesítés
– idegen nyelvtudás (angol, vagy német)

Munkavégzés helye:
– Hortobágy (Hortobágyi Vadaspark)

Az alkalmazás és feladatkör egyéb ismérvei:
– céges autóbusz tachográffal ill. digitális tachográffal
– határozatlan munkaszerződéssel (Mt. szerint) történő alkalmazás, 3 hónap próbaidő
– munkaidőkeretes alkalmazás
– munkavégzéshez biztosított egyéb feltételek: munkaruha, mobil telefon
– a munkába járás költségeit az Igazgatóság a jogszabályban előírtak szerint téríti

– bérezés: az önéletrajzát bruttó bérigény megjelöléssel kérjük elküldeni
– egyéb: stabil munkakörülmények, kiszámítható javadalmazási rendszer, fiatalos kollektíva

Érdeklődni: Danyi Zoltán osztályvezető, HNPI Oktatási és Turisztikai Osztály (+36-30-5453119)

Jelentkezni írásban: danyi.zoltan@hnp.hu
Kizárólag fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel fogadunk el pályázatokat!