Budapest – IRODAVEZETŐ IX. KERÜLET

Főállás HGabriella itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
– bejövő hívások és e-mailek kezelése
– postai ügyintézés
– vezető napi szintű munkájának segítése
– egyéb adminisztratív és irodai feladatok ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

– budapesti (vagy környékén élő) hölgy
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
– társalgási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
– megbízhatóság
– precíz és önálló munkavégzés

– előny az ingatlanokkal kapcsolatos (ing. kezelés, értékesítés, stb.) tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

– változatos és érdekes munkakör
– stabil hátterű, hosszútávú munkahely
– hétfőtől péntekig, 8:00 -16:00-ig tartó munkavégzés
– határozatlan idejű munkaszerződés

MUNKA KEZDETE:
– 2018. augusztus (kb. 10 nap betanulási időt biztosítunk)

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat fizetési igény és a munkába állás időpontjának megjelölésével a mykey2000.ceg@gmail.com e-mail címre várjuk. Elérhetőség: 06307005656

Állások, amik érdekelhetnek