This job listing has expired and may no longer be relevant!

Buborékfoci bíró versenyképes fizetés!!!

BuborékfociBudapest Alkalmi munka  Nincs megadva 2 sze 2017

Az állás leírása

Buborékfoci (fiúk jelentkezését várjuk!)
Bővülő csapatunkba új kollégát keresünk Buborékfoci Bíró munkakörbe
Főbb feladatok:
-Buborékok helyszínre szállítása Budapesten vagy igény esetén vidékre
-Buborékok felfújása/leeresztése
-Játékvezető szerepének betöltése
Elvárások:
-B kategóriás jogosítvány és vezetői tapasztalat
-Precíz, pontos munkavégzés
-Emberközpontúság
-Sportos, energikus személyiség
-Társalgási szintű angol nyelv-ismeret (akülföldi vendégek miatt)
Amit kínálunk:
-Rugalmas munkavégzés
-Akár heti 1-2 meccs vállalása esetén is betölthető az állás
-Nagyrészt pénteki, szombati munkavégzés
-Átlagon felüli órabér
Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az info@buborekfocibudapest.hu e-mail címen.