This job listing has expired and may no longer be relevant!

Bolti tanácsadó

MASCO Kft Főállás  Nincs megadva 16 jún 2017
masco_logo

MASCO Biztonságtechnikai és Kapuautomatizálási Kereskedelmi Kft. keres IV. kerületi székhelyére azonnali munkakezdéssel, teljes munkaidőben bolti tanácsadó munkatársat.

Feladatok:

  • Önkiszolgáló üzletünkben a vevők teljes körű felvilágosítása, kiszolgálása;
  • termékek bemutatása, ajánlása;
  • vásárlói igény felmérése;
  • áru rendezése, pakolása, esetenként raktározási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • kiváló kommunikációs képesség és műszaki érdeklődés,
  • vevő orientáltság;
  • precizitás, önálló munkavégzés;
  • Kulturált megjelenés, udvariasság, szorgalom.

Előny:

  • biztonságtechnikai- és automatizálási piac ismerete;
  • értékesítési gyakorlat, hasonló munkakörben;
  • targonca vezetői jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai képzés;
  • versenyképes fizetés;
  • kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat.

Munkaidő: 8-17h

Kérjük, fényképes önéletrajzát küldje a fincza.katalin@masco.hu email címre “bolti szaktanácsadó” megjelöléssel.