This job listing has expired and may no longer be relevant!

Bolti kisegítő munkalehetőség Nyugdíjasoknak!

Biztos Kész Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 18 ápr 2018
hipermarket

Bolti kisegítő, pénztáros, árufeltöltő álláslehetőség nyugdíjas Hölgyek és Urak részére!

Keressük leendő nyugdíjas kollégánkat belvárosi boltjainkba!

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkavégzés (választható: 6-8-12 órás műszakok)
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bérezés: Nettó 850 Ft/óra
  • Akár heti 3-4 munkanap is vállalható
  • Lakhelyhez legközelebbi üzlet kiválasztásának lehetősége
  • Betanítás

Az Ön feladata:

  • Kassza kezelése, vevők kiszolgálása
  • Árufeltöltés, árazás

Amit elvárunk:

  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (ha ezzel nem rendelkezik, segítünk a megszerzésében)
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ha esetleg ismerősét is érdekli a munka, ossza meg vele bátran és dolgozzanak együtt!

Jelentkezni lehet a barbi.szervezes@gmail.com e-mail címen vagy telefonon a 06 20 264 4614-es telefonszámon.

Aktív, dolgozni vágyó nyugdíjasok jelentkezését várjuk!

Jelentkezni lehet a barbi.szervezes@gmail.com e-mail címen vagy telefonon a 06 20 264 4614-es telefonszámon.