This job listing has expired and may no longer be relevant!

bolti eladó

Clt Worldwide Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 23 nov 2017

Újjonan nyiló ruhaüzletunkbe bolti eladót keresünk, azonnali kezdéssel

Elvárások:

Kiskereskedelemben, értékesítésben való jártasság, tapasztalat
Jó kommunikációs és szervezési készség

Önallo munkavégzés
Vevőorientált hozzáállás
Motiváltság
Megjelenésre és környezetre való igényesség
Rugalmasság

Előnyt jelent:

Idegen nyelv ismerete, de nem feltétel
Főbb Feladatok:

A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése,
Gyors és pontos pénztári munka
Aktív részvétel egy integrált és hatékony csapat létrehozásában

2 hét aktív részvétel a nyitás előkészítésében

Amit Kínálunk:

stabil,jó kereseti lehetőség,
hosszú távú munkahely
8 órás bejelentett munkaviszony

Munkavégzés helye: 15. kerület

Fényképes önéletrajzokat az office@clt.co.hu e-mail címre várjuk.

Fényképes önéletrajzokat az office@clt.co.hu e-mail címre várjuk.