This job listing has expired and may no longer be relevant!

Biztosításközvetítő

Cseh István Rajmund Főállás  Esztergom, Komárom-Esztergom, Magyarország 16 jul 2017

Új kollégákat keresek Magyarország piacvezető biztosítójának esztergomi értékesítési csapatába.

Feladatok:

1. Új ügyféltalálkozók egyeztetése
2. Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
3. Ügyfeleink igényeinek felmérése
4. Az igények teljeskörű kiszolgálása
5. Biztosítási szerződések megkötése
6. Irodai, ügyfélkapcsolati munka
7. Adminisztráció

Amit mi nyújtunk:

1. Megbízási szerződéses munkaviszony, vállalkozói lét
2. Ingyenes oktatások
3. Ingyenes vizsgák
4. Havi fix bér
5. Havi plusz jutalék
6. Három hónap aktív pályára állítás
7. Magas szintű pénzügyi ismeret
8. Kiemelkedő teljesítmény után külön díjazás
9. Előrelépési lehetőség
10. Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
11. Karrier építése

Munkavégzéshez szükséges:
1. Érettségi bizonyítvány

Előny:

1. Diploma

2. Biztosításközvetítői hatósági képzés

3. Jogosítvány

4. Biztosítási szakmában szerzett tapasztalat

A jelentkezéseket a következő e-mail címre várom, FÉNYKÉPES önéletrajzzal: csehistvan0629@gmail.com

Tárgyban feltüntetni: Biztosításközvetítő