Biztonságtechnikai szakember/mérnök/hálózatépítő

Ham-Bell Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 21 sze 2017

Majd 30 éve alapított biztonságtechnikai és telekommunikációs cégünkbe keresünk új szakembert/mérnököt/hálózatépítőt! Munkavégzés helye: országszerte, Budapest XII. kerületi központtal.

Feladatok

  • Biztonságtechnikai  és telekommunikációs rendszerek (tűzjelző és oltó, riasztó, beléptetőrendszerek, telefonközpontok és még minden, ami gyengeáram)
  • megtervezése/kiépítése/karbantartása/üzemeltetése

Elvárások

  • Gépjárművezetői jogosítvány (B Kategória)
  • Legalább szakiskolai végzettség, Főiskola/Egyetem előny
  • Gyengeáramú hálózati alapismeretek, biztonságtechnika előny
  • Önálló gondolkodás és munkavégzés , fejlődési igény

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, ami teljesítmény és a munkával eltöltött idővel növekszik
  • Céges telefon
  • Teljesítmény bér a szűk határidős projektekre
  • Túlórapénz
  • Lehetőség az előrelépésre: céges autó céges benzinkártyával (hétvégi ügyeletes hibaelhárításokra)
  • Lelkes, fiatalos csapat, jó munkakörnyezet, lehetőség a tanulásra (továbbképzések)

Jelentkezni a hambalko.mark@gmail.com címen, vagy a 06 70 370 8885 telefonszámon Hambalkó Márknál.