Bírságkezelő és ügyfélszolgálatos

Főállás itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Dolgozz irodába kiemelt bérezéssel!

Bírságkezelő és ügyfélszolgálati munkalehetőség!

Feladataid közé tartozik majd:

  • Gépjárművek parkolási és szabálysértési büntetéseinek érkeztetése, és feldolgozása,
  • ügyviteli rendszerben történő rögzítése
  • A szabálysértésekkel és bírságokkal kapcsolatban egyeztetés az érintett hatóságokkal és
  • parkolási vállalatokkal (pl. maximalizálás témájában)
  • Ügyfelekkel történő hatékony és szakszerű kommunikáció (telefon, e-mail)
  • Belső szabályzatok részletes ismerete és betartása
  • Szoros és hatékony együttműködés társosztályokkal (pénzügyi és jogi osztály)

Előny, ha:

  • Pénzintézeti vagy Operatív lízing szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Elvárásunk:

  • Gazdasági vagy pénzügyi területen szerzett végzettség (középfok, felsőfok)

Amit neked kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Biztos jövedelem, versenyképes juttatások
  • Fejlődési lehetőség

Bérezés:

  • 330 000-350 000 Ft/hó

Jelentkezni magyar és angol/német nyelvű fényképes Önéletrajzzal lehet a erzsebet.szervezes@gmail.com e-mail címen vagy érdeklődj a 06 20 430 44 14 telefonszámon, kérjük tüntesd fel bruttó bérigényedet is

Állások, amik érdekelhetnek