This job listing has expired and may no longer be relevant!

Betanított munkás

Mikola Systems Kft. Főállás  Nincs megadva 25 okt 2017
MSlogo

Csapatbővítés céljából keresünk betanított munkásokat azonnali kezdéssel, alkalmazotti munkaviszonyra budapesti székhelyű, tűzvédelmi karbantartó – kivitelező céghez.

Főbb feladatok, munkák:
• Karbantartási, kivitelezési, javítási munkák során közös munka a szakemberekkel
• Részvétel a munkavégzés dokumentálásában

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Középfokú végzettség
• Gyors, precíz munkavégzés
• Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
• „B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetési jártasság (előny, de nem feltétel)

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés, bejelentett munkaviszony
• Egy műszakos munkarend
• Szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes munkakör
• Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai, fényképpel ellátott és fizetési igényt tartalmazó önéletrajzával!

e-mail: mikolasystems@gmail.com