Betanított munkás

Mikola Systems Kft. Főállás  Nincs megadva 25 okt 2017
MSlogo

Csapatbővítés céljából keresünk betanított munkásokat azonnali kezdéssel, alkalmazotti munkaviszonyra budapesti székhelyű, tűzvédelmi karbantartó – kivitelező céghez.

Főbb feladatok, munkák:
• Karbantartási, kivitelezési, javítási munkák során közös munka a szakemberekkel
• Részvétel a munkavégzés dokumentálásában

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Középfokú végzettség
• Gyors, precíz munkavégzés
• Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
• „B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetési jártasság (előny, de nem feltétel)

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés, bejelentett munkaviszony
• Egy műszakos munkarend
• Szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes munkakör
• Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai, fényképpel ellátott és fizetési igényt tartalmazó önéletrajzával!

e-mail: mikolasystems@gmail.com