Betanított munkára keresünk Operátorokat

Főállás BFB plus Kft. itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

KÖZTÜNK A HELYED,

DOLGOZZ NÁLUNK CSÉVHARASZTON!

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat Csévharaszton. Termelő üzemünkbe várjuk munkavállalók jelentkezését.

Feladatok

  • Üzemi betanított feladatok ellátása (gépkezelés, csomagolás)
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Három műszak vállalása
  • Jó állóképesség

Amit kínálunk

  • Bruttó 185.000 forint bejelentett fizetés + műszakpótlék
  • Próbaidő után cafeteria
  • Bejárás támogatása 15 Ft/km
  • Ajánlói bónusz (1 hónap és 6hónap után is)
  • Biztos megélhetés, hosszútávú munkalehetőség
  • A munkáltató által kínált munkarend/bérezés/lehetőségek

Érdeklődni lehet a 29/693-170 számon vagy a hr@bfbplus.hu e-mail címen!

Állások, amik érdekelhetnek