This job listing has expired and may no longer be relevant!

Betanított munka szállással (Dunavarsány)

WHC Kft. Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017
whc_logo_sz_2013

Dunavarsányi autóipari termelő partnercégünkhöz betanított munkás munkakörbe keresünk munkatársakat ingyenes szállás és bejárás biztosításával!

Megközelíthetőség: ingyenes céges buszjárattal a következő településekről: (Abony, Adony, Albertirsa, Alsónémedi, Apaj, Áporka, Apostag, Baracs, Beloiannisz, Besnyő, Bugyi, Cegléd, Csemő, Dabas, Dánszentmiklós, Délegyháza, Diósd, Dorog, Dömsöd, Dunaegyháza, Dunaföldvár, Dunaharaszti, Dunaújváros, Dunavecse, Ercsi, Érd, Esztergom, Farmos, Felsőlajos, Fülöpszállás, Galgamácsa, Gomba, Gyál, Halásztelek, Harta, Hatvan, Hernád, Hort, Inárcs, Iváncsa, Jászkarajenő, Juhászföld, Kakucs, Káva, Kisapostag, Kisdunavarsány, Kiskunlacháza, Kőröstetétlen, Kunadacs, Kunbábony, Kunbaracs, Kunpeszér, Kunszentmiklós, Lábatlan, Ladánybene, Lajosmizse, Lakihegy, Lőrinci, Majosháza, Makád, Mezőfalva, Mikebuda, Monor, Monorierdő, Nagykőrös, Nyársapát, Nyergesújfalu, Ócsa, Örkény, Pánd, Pásztó, Pilis, Piliscsév, Pusztaszabolcs, Pusztavacs, Ráckeve, Sárisáp, Solt, Szabadszállás, Szalkszentmárton, Szigetbecse, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Szolnok, Szöllőskert, Taksony, Tápióság, Tápiószele, Tass, Tatárszentgyörgy, Tokod, Tököl, Törtel, Újhartyán, Újszilvás, Úri, Üllő, Ürbő, Várkonyszőlők, Vecsés, Zsámbék)

Feladatok:

  • kerámia alapú szűrők gyártása
  • sori összeszerelés,
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • monotónia tűrés,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • nappali órabér: br. 1120 Ft
  • éjszakai órabér: br. 1456 Ft
  • próbaidő után cafetéria
  • INGYENES SZÁLLÁS BUDAPESTEN és munkába járás,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • professzionális szakmai háttér.

Munkaidő: 3/3-as munkarend 12 órában  (3 nap nappali műszak, 3 nap szabadnap, 3 nap éjszakai műszak, 3 nap szabadnap

Munkavégzés helye: Dunavarsány

Jelentkezését önéletrajz formájában az IBBE referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1/787-8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”