Betanított munka (IV. kerület)

Főállás itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Budapest IV. kerületi termelő partnercégünkhöz összeszerelő operátor munkakörbe keresünk munkatársakat!

Könnyű fizikai munka!

Feladatok:

  • fűtőbetétek gyártása,
  • sori összeszerelés,
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • monotónia tűrés,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + emelt műszakpótlékok,
  • a második hónaptól teljesítményalapú bónusz,
  • a próbaidő lejárta után cafetéria,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • professzionális szakmai háttér.

Munkaidő: 3 műszakos munkarend H-P

  • DE: 5:50- 14:00
  • DU: 13:50- 22:00
  • ÉJ: 21:50- 6:00

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Jelentkezését önéletrajz formájában az FE004 referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: toborzas.budapest@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1/787-8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Állások, amik érdekelhetnek