This job listing has expired and may no longer be relevant!

Betanított munka (Budapest, XV. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 11 nov 2017
WHC

Budapest XV. kerületi partnerünk részére, betanított munkás pozícióba keresünk munkatársakat; 1 vagy 2 műszakos munkavégzésre!

Családias munkakörnyezet, könnyű fizikai munka, akár iskola mellett is végezhető!

Minden korosztály jelentkezését várjuk!

Feladatok:

  • Fém autóalkatrészek gyártása
  • Munkafolyamatok ellátása a hegesztő- és a présüzemben
  • Gépek kezelése
  • Minőség ellenőrzése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 1-2 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • hosszú távú lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Munkaidő: 1 vagy 2 műszakos munkarend (DE: 06-14-ig, DU: 14-22-ig)

Jelentkezését önéletrajz formájában a TIBE referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1/787-8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)
Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Jelentkezését önéletrajz formájában a TIBE referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu