This job listing has expired and may no longer be relevant!

Betanított munka (Budapest, XV. kerület)

WHC Kft. Főállás  Nincs megadva 1 aug 2017
WHClogo

Budapest XV. kerületi partnerünk részére, betanított munkás pozícióba keresünk munkatársakat!

Feladatok:

  • Fém autóalkatrészek gyártása
  • munkafolyamatok ellátása a hegesztő- és a présüzemben
  • Gépek kezelése
  • Minőség ellenőrzése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszak vállalása
  • Minőségorientált szemlélet

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Munkaidő: 2 műszakos munkarend (DE: 06-14-ig, DU: 14-22-ig)

Jelentkezését önéletrajz formájában a TIBE referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1/787-8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)
Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”