This job listing has expired and may no longer be relevant!

Betanított gépbeállító (Budapest, XIX. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 29 okt 2017
WHC

Budapest XIX. kerületi partnerünk részére, betanított gépbeállító pozícióba keresünk munkatársakat;

2 műszakos munkavégzés

Vidékieknek ingyenes szállást biztosítunk!

Feladatok:

  • présgépek szerszámainak cseréje, beállítása
  • szerszámok tisztítása, karbantartása
  • termelés indításában való aktív részvétel
  • alkatrészkészlet felügyelete

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • gépbeállításban, karbantartásban szerzett 3 év tapasztalat
  • fémmegmunkálási, elektronikai ismeretek
  • precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkahely
  • fejlődési, tanulási lehetőség
  • fix havibér, délutános pótlék 40% + feladatbónusz + cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Munkaidő: 2 műszakos munkarend

Jelentkezését önéletrajz formájában a GRGB referenciakód megjelölésével az alábbi

e-mail címre várjuk: vano.kinga@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámokon lehet: 06-30/403-5536; 06-30/510-0559

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Jelentkezését önéletrajz formájában a GRGB referenciakód megjelölésével az alábbi