Beszerző

ISV Zrt Főállás  Nincs megadva 29 okt 2017

Nagy múlttal rendelkező magyar tulajdonban lévő mezőgazdasági cég beszerző munkatársat keres nyírtelki gyárába.

Általános feladatok:

  • A termeléshez szükséges anyagok rendeléseinek karbantartása, ellenőrzése, továbbítása a beszállítók felé,
  • A megrendelések nyomon követése és az alapanyagok határidőre történő beérkeztetése,
  • Rendelés küldéshez, hiánykezeléshez szükséges adatbázisok karban tartása,
  • Készletek nyomon követése, számlák kezelése
  • Kapcsolattartás a külföldi és magyar beszállítókkal
  • Minőségbiztosítással való kapcsolattartás
  • Beszámolás a vezetőség felé

Az ideális jelölt:

  • Középfokú vagy egyetemi/főiskolai végzettséggel rendelkezik
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre képes, rugalmas, kreatív, terhelhető
  • Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete
  • Agilis Precíz Lojális

Előnyt jelent:

  • Középfokú nyelvtudás
  • Logisztikai vagy mezőgazdasági végzettség
  • Beszerzői tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk :

  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye :

  • Nyírtelek- Görögszállás

premixgyartitkarsag@isv.hu