This job listing has expired and may no longer be relevant!

Beszerző

ISV Zrt Főállás  Nincs megadva 29 okt 2017

Nagy múlttal rendelkező magyar tulajdonban lévő mezőgazdasági cég beszerző munkatársat keres nyírtelki gyárába.

Általános feladatok:

  • A termeléshez szükséges anyagok rendeléseinek karbantartása, ellenőrzése, továbbítása a beszállítók felé,
  • A megrendelések nyomon követése és az alapanyagok határidőre történő beérkeztetése,
  • Rendelés küldéshez, hiánykezeléshez szükséges adatbázisok karban tartása,
  • Készletek nyomon követése, számlák kezelése
  • Kapcsolattartás a külföldi és magyar beszállítókkal
  • Minőségbiztosítással való kapcsolattartás
  • Beszámolás a vezetőség felé

Az ideális jelölt:

  • Középfokú vagy egyetemi/főiskolai végzettséggel rendelkezik
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre képes, rugalmas, kreatív, terhelhető
  • Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete
  • Agilis Precíz Lojális

Előnyt jelent:

  • Középfokú nyelvtudás
  • Logisztikai vagy mezőgazdasági végzettség
  • Beszerzői tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk :

  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye :

  • Nyírtelek- Görögszállás

premixgyartitkarsag@isv.hu