This job listing has expired and may no longer be relevant!

Beszerző

Produkteam Kft Főállás  Dunakeszi, Pest, Magyarország 16 jul 2017
Produkteam Kft. logó HIRDETÉSHEZ

Irodaszerek kereskedelmével foglalkozó céghez rátermett BESZERZŐ munkatársat keresünk, Dunakeszire.

Feladatok:

  • a cég teljes beszerzési volumenének megismerése, áttekintése termék mélységben;
  • a beszerzési vezető munkájának támogatása;
  • a beszerzési stratégia kialakításában közreműködés;
  • terméktörzsek Excel táblában történő kezelése;
  • beszállítói kondíciók áttekintése felülvizsgálata;
  • stratégiai termékcsoportok kialakítása karbantartása;
  • beszerzési árpolitika kialakítása;
  • árajánlatok készítése beszerzési árral ill. cikkszámmal;
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, árak frissítése egyeztetése;
  • termékcsoportok képzése, ill. termékstruktúra vizsgálata, javaslat a változtatásokra;
  • készletfigyelés, készletgazdálkodás.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete;
  • irodai munkakörben szerzett legalább 2 év tapasztalat;
  • jó alkalmazkodó készség;
  • tanulékonyság (30 000 terméket kell megismerni);
  • határozottság;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • jó stressztűrő képesség.

Előny:

  • középfokú angol nyelvtudás;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely;
  • családias közösség;
  • kihívásokkal teli feladatok;
  • fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Munkavégzés ideje: 8:00-16:30

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel bérigényével ellátott fényképes önéletrajzát: