Beszerző

77 Elektronika Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jún 2017
77E

A 77 Elektronika Kft. orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Csoportbővítés miatt

Beszerző

pozícióba keresünk munkatársakat non- product termékek és kereskedelmi alkatrészek beszerzésével kapcsolatos beszerzési feladatok ellátására, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Vállalatunknál a pályázóval szemben elsődleges követelmény, hogy biztosítja a gyártóhelyeken megfelelő időben és mennyiségben rendelkezésre állnak a termeléshez szükséges alapanyagok, félkész termékek, miközben ügyel arra, hogy a hozzá tartozó tételek készletszintje az optimális szinten mozogjon és koordinálja a termékmódosításokhoz kapcsolódó beszerzési akciók határidőre elvégzését.

Feladatok:

  • a gyártáshoz szükséges alkatrészek megrendeléseinek kiadása; átütemezése, aktuális beszállítások nyomon követése;
  • kapcsolattartás és műszaki és kereskedelmi egyeztetés a beszállítókkal, társosztályokkal;
  • készletgazdálkodás a hozzá tartozó területen;
  • új projektek támogatása, folyamatos egyeztetés a társosztályokkal;
  • folyamatos ár monitorozás, ajánlatkérések bekérése, összehasonlítása;
  • részvétel új beszállító keresésében, kiválasztásában;
  • szerződések előkészítésében való részvétel egyedi vagy keret-megállapodásokhoz;
  • termékmódosításhoz kapcsolódó beszerzési feladatok elvégzése;
  • a cég számítógépes programjában a beszerzési alapadatok karbantartása.
  • ártárgyalások levezetése

Követelmények:

  • minimum középfokú (műszaki vagy logisztikai) végzettség;
  • műszaki rajzok és műszeripari alkatrészek ismerete;
  • legalább 3 éves beszerzési területen szerzett tapasztalat lehetőleg ipari cégeknél;
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (ERP és Ms Office);
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban.

Elvárások:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban, szóban);
  • önálló munkavégzés és napi szintű együttműködés a társosztályokkal;
  • műszaki problémamegoldó készség;
  • dinamikus munkavégzés és jó teherbíró képesség;
  • elkötelezettség, motiváltság;
  • jó alkalmazkodó készség és beilleszkedő képesség, csapatjátékos.

Előny:

  • orvosi műszergyártás területén szerzett tapasztalat;
  • más idegen nyelv ismerete.
  • tárgyalási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai fejlődés, kihívások;
  • barátságos munkakörnyezet;
  • stabil munkahely;
  • évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég;
  • éves cafeteria;
  • dinamikus, fiatal társaság.

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Fehérvári út 98.

Munkarend: teljes munkaidő.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését és jelentkezni szeretne, kérjük, hogy fényképpel ellátott, magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát az alábbi „Online jelentkezés” gombra kattintva küldje el hozzánk.