Beszerzési asszisztens

Főállás itt: Adminisztráció / Irodai munka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Irodai munkalehetőség, keress akár 350 000 Ft-ot egy hónapban!

Beszerzési asszisztensi munkalehetőség. Dolgozz egy nagy múlttal rendelkező Cégnél!

Feladataid közé tartozik majd:

  • Gépjárművek megrendelése, forgalomba helyezésének és átadásának szervezése
  • Dokumentumok szkennelése, archiválása
  • Gépjármű adatainak ügyviteli rendszerben történő pontos rögzítése
  • Gépjárművek vételével, forgalomba helyezésével kapcsolatos számlák szakmai ellenőrzése
  • Partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás

Előny, ha van:

  • Gépjármű ügyintézés területén szerzett szakmai tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás (társalgási szint.)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek.
  • Kiemelkedő szervező készség és logisztikai érzék

Elvárásunk:

  • Gazdasági vagy pénzügyi területen szerzett végzettség (középfok, felsőfok)

Amit neked kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern munkahely

Bérezés:

  • havi 330 000- 350 000 Ft

Jelentkezni magyar és angol/német nyelvű fényképes Önéletrajzzal lehet a erzsebet.szervezes@gmail.com e-mail címen, kérjük tüntesd fel bruttó bérigényedet is.

Szükséges képességek

Állások, amik érdekelhetnek