This job listing has expired and may no longer be relevant!

Bérszámfejtő, munkaügyi ügyintéző

Europrompt-Consult Kft. Főállás  Nincs megadva 8 már 2018

Kis létszámú, családias környezetű könyvelőirodánkba keresünk bérszámfejtő munkatársat azonnali kezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok

  • teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • havi adó-és járulékbevallások elkészítése
  • munkavállalók be- és kijelentése az adóhatóságok felé, ügyfelekkel való ügyintézése
  • bevallások, adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé (NAV, OEP, MÁK, KSH)
  • “apanap” elszámolások, utazási költségtérítések, pótszabadságok, adókedvezmények ügyintézése
  • cafeteria nyilvántartások kezelése
  • munkabérből történő letiltások rögzítése, kezelése
  • táppénz ellátások ügyintézése
  • szüléssel kapcsolatos adminisztráció intézése
  • munkavállalói törzsanyagok karbantartása
  • ügyfelekkel kapcsolattartás: napi kérdések megválaszolása, fenti folyamatok kommunikálása, iratanyagok nyomon követése/bekérése/számontartása

Elvárások

  • számítógép kezelésében jártasság, mindennapi munkához szükséges programok alapvető ismerete, úgy mint: Microsoft Excel, Word
  • pontos, precíz munkavégzés, felelősség vállalása az elvégzett munkáért
  • jó kommunikációs képesség
  • dinamizmus, terhelhetőség, alkalmazkodó készség

Amit kínálunk

  • fix bérezés megegyezés szerint
  • rugalmasság
  • hosszú távú munkalehetőség
  • egyéni fejlődés lehetősége

Előny

  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (OKJ, mérlegképes könyvelő, TB és bérügyintéző…)
  • Angol nyelvtudás
  • Novitax program ismerete

Önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a reni@europrompt.hu e-mailcímre.