bejárónő munkát vállalok

R.A. Alkalmi munka  Nincs megadva 3 okt 2017

Az állás leírása

Kedves érdeklődő!

Részmunkaidőben , megbeszélés alapján takarítást vállalok magánlakásokon Budapesten.

Feladatok melyeket ellátok:

-portörlés

-porszívózás

-felmosás

-konyha, fürdő tisztántartása

-mosás

-vasalás

Amit kínálok:

-megbízható, korrekt munkavégzés

-fiatal,dinamikus munkaerő

-kedves,türelmes,rendszerető személyiség

-pontosság,precizitás

Napok amiket vállalni tudok:

-kedd és csütörtök: 15:00- 21:00

-szerda és péntek: 8:00-14:00

Órabér: megbeszélés szerint

Újpesti lakosként leginkább a 4.kerületben  vállalnék munkát, de a 13. és 15. kerület is elfogadható.

Gyermekfelügyeletben több éves tapasztalatom van, ha esetleg a családban lenne egy vagy több gyermek nem jelent problémát az esetenként felügyelet sem.

Amennyiben az Ön számára is elfogadhatóak a fenti feltételek , kérem, legyen szíves a takaritas90@freemail.hu email címen megkeresni, valamint bővebb tájékoztatást adni a munkavégzés helyéről, a feladatok ellátásáról,hogy ennek következtében feltudjuk venni egymással a kapcsolatot.

Online jelentkezés

12 nap