Banki ügyfélreferens

United Call Centers Kft Főállás  Nincs megadva 5 máj 2018

Munkatársakat keresünk miskolci irodánkba a következő munkakörbe:

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Közel 20 éve tartó folyamatos fejlődésünknek köszönhetően velünk fejlődnek munkatársaink.
  • Mi nem csak munkát adunk kollégáinknak, karriert építünk együtt!
  • Nálunk a szakma szakértőjévé válhatsz!
  • Saját, profi tréneri csapatunk képzéseket biztosít a mindennapokban.
  • Hétfőtől péntekig dolgozunk, hétvégén a pihenésé a főszerep!
  • Csapatépítő rendezvényeinken megismerheted a „Nagy Családunkat”!
  • Fix havi alapbéred mellett teljesítményarányos bónuszt vihetsz haza.

Nálunk lehetőséged lesz:

  • aktív társadalmi felelősségvállalási programjainkon keresztül megtapasztalhatod a közösség erejét és átélheted a segítségnyújtás örömét
  • egy Család Barát munkahelyen rugalmas munkaidő beosztásban dolgozni
  • megismerkedni egy Fogyatékosság Barát munkahellyel és befogadó közösségével
  • sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejleszteni

Feladataid közé tartozik:

  • meglévő ügyfelekkel telefonon történő kapcsolattartás
  • ügyféligények, értékesítési lehetőségek beazonosítása
  • ügyfél átirányítása az illetékes banki tanácsadókhoz, szakterülethez.
  • tájékoztatás, tanácsadás

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • rendelkezel MNB pénzügyi-hatósági vizsgával vagy banki szakügyintéző végzettséggel
  • van már tapasztalatod banki területen
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • gyorsan tanulsz, motivált és lendületes vagy
  • nem dolgoztál ilyen területen, nálunk kiváló tapasztalatot szerezhetsz
  • hosszú távú, stabil munkahelyre vágysz
  • pályakezdő vagy, akkor is bátran jelentkezz

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor küld el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier.mc@unitedcallcenters.hu