This job listing has expired and may no longer be relevant!

Banki ügyfélreferens

United Call Centers Kft. Főállás  Nincs megadva 12 jan 2018

Munkatársakat keresünk miskolci           irodánkba a következő munkakörbe:

Miért jó nálunk dolgozni:

  • mosolyogva járhatsz be a munkahelyedre
  • pozitív és barátságos csapat tagja lehetsz
  • megbecsülik és elismerik a munkádat
  • támogató és segítőkész közeg vesz körül
  • folyamatosan bővítheted szakmai ismereteidet, tréningeken vehetsz részt
  • hétfőtől péntekig dolgozunk, hétvégén pihenünk
  • fix havi alapbéred mellett teljesítmény prémiumot és egyéb juttatásokat vihetsz haza (utazási támogatás, egyénre szabott támogatási rendszer, minőségdíj)
  • a munkádért minőségi elismerést kapsz
  • kiemelkedhetsz és vezetővé válhatsz

Feladataid közé tartozik:

  • meglévő ügyfelekkel telefonon történő kapcsolattartás
  • ügyféligények, értékesítési lehetőségek beazonosítása
  • ügyfél átirányítása az illetékes banki tanácsadókhoz, szakterülethez.
  • tájékoztatás, tanácsadás

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • rendelkezel MNB pénzügyi-hatósági vizsgával vagy banki szakügyintéző végzettséggel
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • gyorsan tanulsz, motivált és lendületes vagy
  • nem dolgoztál ilyen területen, nálunk kiváló tapasztalatot szerezhetsz
  • hosszú távú, stabil munkahelyre vágysz
  • pályakezdő vagy, akkor is bátran jelentkezz

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor küld el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier.mc@unitedcallcenters.hu