This job listing has expired and may no longer be relevant!

Back-office adminisztrátor (Budapest, XI. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 20 dec 2017

Budapest XI. kerületi infokommunikációs partnercégünkhöz back- office- admin munkatárs munkakörbe keresünk munkatársakat! Ha szeretnél egy stabil háttérrel rendelkező és folyamatosan fejlődő cég megbecsült tagjának lenni, jelentkezz!

Feladatok:

  • meglévő és folyamatosan bővülő iratállomány kezelése
  • dokumentáció iktatása, elektronikus rögzítése, felügyelete
  • a társosztályok mindennapi munkájának segítése (pl. Biztonsági Osztály)
  • a Back Office osztály munkatársainak helyettesítése
  • adminisztrációs háttértámogatás

Elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés
  • monotónia tűrés
  • MS Office magabiztos használata (Excel)
  • kiváló kommunikációs- és rendszerezési készség
  • érettségi végzettség

Amit nyújtunk:

  • folyamatosan fejlődő, innovatív környezet
  • hosszú távú karrier lehetőség
  • havi fix fizetés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezését önéletrajz formájában az TBACK referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1/787-8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Facebook elérhetőségünk:

Budapesti állások WHC Kft.

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Jelentkezését önéletrajz formájában az TBACK referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu