This job listing has expired and may no longer be relevant!

Autóvillamossági szerelő, autószerelő

Nagy és Fiai Kft. Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

Elektromos autókat forgalmazó cég keres , az új és használt elektromos autók szervizeléséhez és karbantartásához kollégát.

Főbb feladatok: Új és használt elektromos autók szervizelése és karbantartása, tervszerű és eseti kiszállásos karbantartás és szerviztevékenység ellátása, szükség szerint állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok készítése.

Elvárásaink: Autóvillamossági szerelő, vagy autószerelő, könnyű gépszerelő vagy egyéb targoncák elektronikai és mechanikai javításhoz szaktudást adó végzettség. 3 éves szakmai gyakorlat, B kategóriás jogosítvány Előnyt jelent: Szakirányú középiskolai vagy főiskolai végzettség, angol alapfokú nyelvtudás Amit kínálunk: Teljes munka idő 8:00-16:30, bérezés megállapodás szerint

Kizárólag fényképes önéletrajzokat fogadunk el a ferenc.merath@birdiecar.hu címre küldve