Autószerelőt keresünk Budapesten!

Produkteam Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 24 nov 2017
Produkteam Kft. logó HIRDETÉSHEZ

Végzettséggel rendelkező autószerelőt keresünk gépjárműalkatrészek kereskedelmével foglalkozó partnerünkhöz! Ha a 3., 9. vagy 15 kerületben  vagy környékén lakik, és érdekli a lehetőség, olvasson tovább a részletekért!

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • autószerelői végzettség.

Amit kínálunk:

  • alapbér+pótlékok+cafeteria juttatás;
  • utazási költségtérítés vidékieknek.

Munkaidő:

  • szezonon kívül hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között;
  • szezonban (március-április): 8:00-18:00 és szombaton 8:00-13:00 között.

Munkavégzés helye: Budapest 3. vagy 9. vagy 15. kerület (választható)

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 605 8667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot: