Autómosás

Molnár Dániel Diákmunka  Nincs megadva 24 nov 2017
car-wash-300x169

Műszaki területen működő, magyarországi nagyvállalat, prototípus tervezéssel és gyártással, illetve automatizálással foglalkozó fejlesztési részlege számára keresünk budapesti munkavégzéssel, az alábbi pozícióba munkatársakat:

Senior Gépészmérnök/ Gépész fejlesztőmérnök

Amit kínálunk:

  • Elérhető havi jövedelem bruttó 500.000 – 650.000,- Ft +juttatások
  • Jól felszerelt labor és korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva és jövőkép
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér
  • Kiszámítható, tervezhető munkaidő

Feladatok:

  • Mechatronikai jellegű egyedi automatizált célgépek tervezése, fejlesztése
  • Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
  • Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
  • Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása
  • Együttműködés a K+F csapattal (gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökök)

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (Bsc, Msc)
  • Legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat
  • Pro/E tervezőprogram magas szintű ismerete
  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek
  • Végeselem-analízis gyakorlati jártasság
  • Egyéb 3D tervezőprogramok ismerete

Ha a hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kérem küldje képes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: mdaniel.szervezes@gmail.com