autóalkatrész értékesítő

Győri Autóközpont Zrt. Főállás  Nincs megadva 27 nov 2017

Az állás leírása

Feladatok:

  • a szerviz részére alkatrészek beazonosítása, rendelése, kiadása
  • az autósbolti ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • a beérkező személyes, telefonos és e-mailes megkeresések kezelése
  • árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
  • raktározási és értékesítési feladatok ellátása
  • anyaggazdálkodás
  • az alkatrész értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • gépjármű technikai szakirányú végzettség
  • járműalkatrész ismeret
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • nagy munkabírás, terhelhetőség

Heti munkaórák száma: 40 óra

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzzal ellátott pályázatát a jakab.csilla@autokoz.hu e-mail címre