This job listing has expired and may no longer be relevant!

Ausztriai állás!

Work-4you Főállás  Nincs megadva 1 aug 2017
Végleg slide logó

Az állás leírása

Vendéglátós munkák Ausztriában

Már unod a munkád, kihívást keresel, szeretnél egy számodra új területen dolgozni de nem tudod, hogy fogj hozzá? Vagy szereted a munkád, van tapasztalatod de könnyebben, gyorsabban és kényelmesen szeretnél új munkahelyet találni?

Ha ezek a kérdések érvényesek Rád, akkor a lehető legjobb helyen jársz!

Profi csapatunk várja a jelentkezésed, hogy segítsünk neked megtalálni a számodra legmegfelelőbb pozíciót és a legjobb ajánlatot, amit egy munkáltató adhat.

Vendéglátóipari munkakörök:

– recepciós

– pincér

– szakács

– masszőr

– bártender

– mosogató

– házmester
– konyhai kisegítő
– szobalány/szobafiú

– pincérsegéd
– reggeliztető szakács
Feltételeink:

– szakmákhoz (pincér, szakács, recepciós, masszőr, bártender) erős (B1-B2) német nyelvtudás
– kisegítő pozíciókhoz (pincérsegéd, konyhai kisegítő, szobalány, házmester, mosogató, reggeliztető szakács) kommunikáció képes német nyelvtudás (A2)
– szakmákhoz szakirányú végzettség/tapasztalat
– terhelhetőség
– monotonitástűrés

– rugalmasság

– jó alkalmazkodó képesség

Mit kínálunk:

– Profi önéletrajz készítése német nyelven

– Motivációs levél megírása német nyelven

– Munkaköri leírások adott pozícióhoz német nyelven

– Telefonos interjúra felkészítő anyagot németül-magyarul

– Közvetlen kapcsolat biztosítása 15.000 db hotellel

– Tanácsadói háttér 6 év/9 Ausztriában eltöltött szezonmunkás tapasztalattal

Mi vár Rád:

Bejelentett heti 6 nap 48/54 órás munkarend
Szállás-ellátás: Biztosított!
Munka időtartama: azonnali kezdéssel októberig illetve decembertől áprilisig
Fizetés: Nettó fix 1200-1400 EUR/hó -tól + szezonpénz (szabadság pénz, 13-14.havi)
Adó visszatérítés és családi pótlék

A döntés a Te kezedben van! Tedd meg most az első lépést! Fordulj Hozzánk bizalommal!
Jelentkezz! Küld el német vagy magyar nyelvű önéletrajzodat pontos elérhetőségeiddel!

Email : info@work-4you.eu
Honlap : https://www.work-4you.eu/