This job listing has expired and may no longer be relevant!

Asztalos

Szűcs Andrea Főállás  Váchartyán, Pest, Magyarország 25 jul 2016

Csomagolástechnikai  Kft. keres gyakorlattal rendelkező asztalos szakmunkást tároló fatermékek gyártására váchartyáni üzemébe egy műszakos munkarendbe.

Feladatok:

– Egyedi raklapok és ládák gyártása
– Asztalos üzemi gyártás

Elvárások:

– Szakmunkás szakképesítés
– 3-5 év szakmai tapasztalat
– Faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
– Önálló munkavégzés
-Rajz dokumentáció olvasása
-Pontos, precíz munkavégzés
– Megbízhatóság

Előny:

“B” kategóriás jogosítvány
CNC kezelési gyakorlat

Amit mi kínálunk:

– Fiatalos, folyamatosan bővülő csapat
– Folyamatos munka, és biztos kereset
– Szakmai fejlődés, továbbképzések biztosítása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy lendületes csapathoz
tartozni küldje el fényképes önéletrajzát bérigényével a     andreaszucs@wpa.hu    e-mail címre.

Telefonos elérhetőség Szűcs Andrea 30/411-1639.