Asszisztens

Upledger Institute Hungary Kft. Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017

Az Upledger Institute Hungary Craniosacralis terápiás rendelőjébe és az ország egyetlen hivatalos craniosacralis terapeutaképzéséhez asszisztenst keres adminisztratív és szervezői feladatok ellátására teljes munkaidőben, budapesti és biatorbágyi helyszínre.

Feladatok:

– a rendelő pácienseivel és az intézet hallgatóival való kapcsolattartás;

– páciensek tájékoztatása, fogadása;

– telefonhívások kezelése;

– kapcsolattartás az amerikai anyaintézettel;

– a rendelő tisztán- és rendbentartása;

– az intézetvezető személyes ügyeiben való aktív közreműködés.

Elvárások:

– kiváló szervező és kommunikációs készség;

– precizitás, megbízhatóság, önállóság;

– gyors, hatékony, lelkes és koncentrált munkavégzés;

– legalább középfokú végzettség;

– felhasználói szintű számítógépes ismeret;

– középfokú angol nyelvtudás;

– ápolt, megnyerő megjelenés;

– kellemes beszédhang;

– egészségügyi végzettség előny.

Amit kínálunk:

– kiváló munkakörnyezet;

– kellemes, fiatalos, baráti légkör;

– folyamatos képzési lehetőség;

– rugalmas munkavégzés.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzod és motivációs leveled fizetési igény megjelölésével az info@upledger.hu címre.