This job listing has expired and may no longer be relevant!

Áruösszekészítő munkatárs

Profield Főállás  Nincs megadva 19 jún 2017
bárdi

Az állás leírása

Végeztél a sulival és szeretnél dolgozni?
Munkát keresel?
Váltanál?
Szeretnél a logisztika területén elhelyezkedni és karriert építeni?
Szeretnél kizárólag hétköznap, tervezhető beosztásban dolgozni?

Ha a fentiek közül legalább 1 igaz rád, akkor jelentkezz hozzánk
Áruösszekészítő munkatársnak.

Feladatok:
Megrendelések összekészítése meghatározott lista alapján
Áruk minőségellenőrzése

Elvárások:
Legalább alapfokú végzettség
2 nappalos váltott műszak vállalása
Jó állóképesség

Előnyt jelent:
Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:
8 órás bejelentés
Alapbér+cafeteria+teljesítménybér
Hosszú távú, stabil munkahely
Jó csapat, kellemes munkahelyi légkör
Szabad hétvégék
Azonnali munkakezdés lehetősége
Vidékieknek bejárás támogatás

Egyéb információ:
Munkavégzés helye: Budapest, 8. kerület
Munkaidő:
Hétfőtől péntekig 08:00-17:00 és 11:00-20:00 (heti váltásban, 8 óra munka, 1 óra szünet)

Ha érdekel az állás küld el önéletrajzodat a job175@prohumanallas.hu e-mail címre. Ha bármilyen kérdésed van fordulj bizalommal kollégánkhoz a 20/218-8483-as telefonszámon.